وبسایت کنکوری ها سریع بیان تو

اسامی دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری

ربیع الاول

دانلود جزوات آموزشی گام اول گزینه دو

دانلود جزوات آموزشی گام اول گزینه دو

تمام درس ها
این جزوات شامل خلاصه نویسی درس ها و نکات تستی مهم و آموزش مباحث درسی است که توسط گزینه ۲ برای شرکت کنندگان در طرح گام اول سال ۹۱ تهیه شده است .


معلم نمونه

آقای رشنوادی ، دبیر زبان انگلیسی

همسفر با معلمی که کوه غم شده بود


آقای «رشنوادی»، دبیر زبان انگلیسی، چهره ای خاطره انگیز برای دانش آموزان دبیرستان نمونه باقرالعلوم(ع) و دبیرستان شهید مطهری وابسته به دانشگاه ایلام می باشند.

معلمی دلسوز و بسیار مهربان که دانش آموزان این دو دبیرستان(به ویژه دانش آموزان سالهای 70 الی 77)، به خوبی او را می شناسند و  دلسوزی و مهربانی های کم نظیر او در تربیت دانش آموزان و تشویق آنان به ادامه تحصیل را به خوبی به یاد دارند.

نگارنده، افتخار شاگردی ایشان را در سالهای 73 الی 77 در دبیرستان شهید مطهری داشتم و همواره از ایشان خاطرات زیبایی در ذهنم نقش بسته است.

یادم می آید؛ یکی از دانش آموزان در اعتراض به نمره، ورقه خود را جلوی آقای رشنوادی پاره کرد و با عصبانیت کلاس را ترک نمود. حرکتی که اگر به گوش مدیر دبیرستان می رسید، قطعا با اخراج آن دانش آموز مواجه می شد...

درحالی که همه بچه ها انتظار داشتند که آقای رشنوادی، او را سرکلاس راه ندهد و به شدت تنبیه اش کند، همه ما دیدیم که چگونه مانند پدری دلسوز با او برخورد کرد و با رفتار پدرانه اش آن دانش آموز را شرمنده نمود، بطوریکه تبدیل به یکی از مودب ترین دانش آموزان گردید و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد.

همه به یاد دارند چقدر هشام فیلی را تشویق نمود... هشام فیلی همان کسی است که رتبه 12 رشته ریاضی – فیزیک را کسب نمود و اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می باشد.ادامه مطلب...

جدول تناوبی