وبسایت کنکوری ها سریع بیان تو

حضور امام جمعه ایلام در دبیرستان نمونه باقرالعلوم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام :


 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایلام :

حجت الاسلام  لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با حضور در دبیرستان نمونه باقرالعلوم(ع) شهر ایلام نماز ظهر و عصر را بادانش آموزان و معلمین این آموزشگاه به جماعت اقامه نمود.

نماینده ولی فقیه به آثار فردی ، اجتماعی و اخلاقی دعا پرداخته واهمیت دعا در روز عرفه و نیز اعمال ویژه این روز بزرگ را تشریح نمود و تأکید کرد که عبادت در سنین جوانی زمینه ظهور و بروز معنویات در دوران حیات آدمی را تقویت نموده و انسان را در برابر وسوسه های شیطانی بیمه می نماید.

امام جمعه ایلام پیروزی های رزمندگان اسلام را مصداق بارزی از قدرت معنوی و ابعاد روحی دعا در بین جوانان عنوان نمود و گفت امروز نیز در عرصه های علمی بین المللی جوانان ما با اقتدار و تکیه بر دانش بومی و نیروی ایمان و البته دعای خیر بر قله های رفیع پیشرفت جای گرفته اند.

ایشان عامل اصلی ناتوانی و ناکامی دشمنان انقلاب و اسلام از در دورانهای گذشته تاکنون را حضور دانش اموزان وجوانان متعهد ، مومن و انقلاب  که به دانش و فناوری روز مجهز هستند برشمرد و خاطرنشان ساخت  شور و اشتیاق جوانان عزیز و غیرتمند ایران اسلامی ، انقلاب را در برابر توطئه های سخت دشمنان بیمه نموده است. 


ادامه مطلب...

دانلود برنامه هفتگی 93-92

مشاوره درسی رایگان 15

مشاوره درسی رایگان 14